نگاه ویژه ذوب آهن به جوانان با استعداد در لیگ شانزدهم

سبزپوشان اصفهان برای فصل شانزدهم لیگ برتر نگاه ویژه‌ای به بازیکنان تیم‌های پایه خود دارند.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال ذوب ‏آهن سعی کرده بدون هرگونه هیاهو در بازار نقل و انتقالات حضور داشته باشد و با توجه به شرایط مالی که دارد به دنبال حفظ بضاعت سال گذشته خود است.

تاکید آذری در لیگ شانزدهم نگاهی جدی به بازیکنان پایه خواهد بود البته این نگاه همیشه در باشگاه ذوب آهن وجود داشته ‏است، اما برای لیگ شانزدهم معرفی و استفاده از بازیکنان پایه به صورت جدی در دستور کار قرار دارد.

مدیر سازمان تیم ‏های پایه فوتبال ذوب ‏آهن در این رابطه به خبرنگار ایسنا گفت: شیمبا مدنظر ذوب ‏آهن نیست و در این فصل قرار است به صورت جدی بازیکنان پایه در تیم بزرگسالان حضور داشته‏ باشند.

وی ادامه داد: بختیاری (دروازه‌بان)، نیما طاهری (دفاع مرکزی)، درخشان مهر، علی خدادادی، عکاشه و شکاری( مهاجم) در حال تمرین با تیم هستند، همچنین لیستی 11 نفره از بازیکنان با استعداد خاص به کادرفنی بزرگسالان داده شده است. زیرا تاکید جدی باشگاه بر روی استفاده از این بازیکنان است.

یزدخواستی با بیان اینکه به احتمال زیاد گل محمدی به برزیل سفر خواهد کرد، ادامه داد: نظر باشگاه بر این است که  اگر بخواهد مهاجمی را جذب کند بازیکنی از برزیل،  به ذوب آهن ملحق شود.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار