X بستن تبلیغات
5. Fixed

پیام رهبر انصار الله یمن به مناسبت عید فطر

رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی به مناسبت فرا رسیدن عید فطر با اشاره به توطئه‌ها و اقدامات جنایتکارانه دشمنان برای بر هم زدن امنیت و ثبات کشورها، مردم یمن را به هوشیاری، احتیاط و پایبندی به مسئولیت‌های خود برای مقابله با این توطئه‌ها فراخواند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه اینترنتی العهد، عبدالملک بدرالدین الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن در پیامی ضمن تبریک به ملت یمن و همه مسلمانان به مناسبت  عید سعید فطر اظهار داشت: توطئه‌های دشمنان و طرح‌های جنایتکارانه آنها برای برهم زدن امنیت، ثبات و یکپارچگی کشور حقایق  بسیاری را برای ملت ما آشکار کرده و خواهد کرد. آخرین نمونه آن انفجارهای بغداد ومدینه منوره بوده است که نشان دهنده ماهیت این خطر افراط گرایی است که هیچ گونه حرمت و مقدساتی را نمی‌شناسد و همه چیز را بدون استثنا هدف قرار می‌دهد.

وی در پیام خود ضمن محکوم کردن این جنایات ، برخی کشورهای منطقه‌ای را که در تشکیل و حمایت نیروهای جنایتکار برای هدف قراردادن ملت‌ها و فتنه انگیزی در راستای تحقق منافع آمریکا و اسرائیل دست داشته‌اند، به بازبینی سیاست‌های اشتباهشان که حتی خود از تبعات و نتایج فاجعه بار  آن در امان نبوده اند فراخواند.

الحوثی تاکید کرد:  ملت عزیز یمن را به  هوشیاری، آگاهی و پایبندی به مسئولیت خود  برای مقابله با نیروهای متجاوز و دفاع از کرامت، آزادی، استقلال و حفظ یکپارچگی و همچنین تقویت همکاری فرا می‌خوانم.

وی در ادامه سخنان خود از همه مردم یمن خواست همبستگی اجتماعی به ویژه با خانواده شهدا، نیازمندان و آسیب دیدگان را مورد توجه قرار دهند و در ادامه از خداوند منان، خواهان مغفرت برای شهدای این امت و شفای عاجل مجروحان و پیروزی ملت مظلوم یمن  علیه متجاوزان شد.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار