مشکلات کم‌آبی و بیکاری جوانان در استان بوشهر حل شود

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح چهارشنبه در خطبه های نماز عید سعید فطر بوشهر اظهار داشت: ماه رمضان ماه بزرگی برای مسلمانان است و امیدوارم که همگی توانسته باشیم از این ماه عزیز و پربرکت استفاده مناسب را برده باشیم.

وی با اشاره به اینکه عید سعید فطر به معنی بازگشت انسان به سمت خدا است، خاطرنشان کرد: ماه مبارک رمضان ماه تحول و قرب الهی است و باید تلاش  کنیم که همه ایام سال خدایی زندگی کنیم.

امام جمعه بوشهر با اشاره به وجود برخی مشکلات در دنیای اسلام، بیان کرد: از خداوند متعال خواستار برطرف شدن این بحران‌ها و مشکلات هستیم و امیدواریم وحدت مناسب در سرزمین‌های اسلامی محقق شود.

وی به حوادث عربستان در هفته جاری اشاره کرد و ادامه داد: در حوادث و عملیات تروریستی در مدینه و قطیف عربستان دیدیم که سران سعودی در چاهی که خودشان ساخته بودند گرفتار شدند و این عملیات ها محصول توطئه خود آنها است.

آیت‌الله صفایی بوشهری به مشکلات استان بوشهر اشاره کرد و افزود: بیکاری و کمبود آب آشامیدنی و کشاورزی از مشکلات مهم استان است که باید مسئولان با تلاش بیشتر زمینه رفع این مشکلات را فراهم کنند.

وی خواستار توسعه فضای کسب و کار در استان بوشهر شد و بیان کرد: ایجاد فضای مناسب برای زندگی و گسترش حوزه تحصیل در استان بوشهر باید در دستور کار مسئولان استان قرار گیرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار