شایعه: آیفون ۷ با حافظه داخلی حداقل ۳۲ گیگابایتی عرضه خواهد شد

شایعات آیفون ۷ تا زمان رونمایی این محصول پرطرفدار اپل پایانی نخواهد داشت، این دفعه نیز شاهد انتشار شایعه‌ای مبنی بر عرضه آیفون ۷ از جانب اپل با حداقل ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی هستیم.

تاکنون آیفون‌های اپل با حداقل ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی روانه بازار می‌شدند؛ اما ظاهر اپل سیاست خود را تغییر داده و ممکن است ظرفیت ذخیره سازی اطلاعات در آیفون بعدی از ۳۲ گیگابایت به بالا باشد.

این شایعه توسط شخصی مطرح شده که گفته می‌شود اطلاعات دقیقی در خصوص برنامه‌های داخلی اپل دارد. با این حساب می‌توان گفت آیفون بعدی به لحاظ ظرفیت ذخیره سازی دارای گزینه‌های بالاتری است چرا که ممکن است آیفون ۷ حتی از ظرفیت ذخیره سازی ۲۵۶ گیگابایت نیز بهره بگیرد.

اگر طرفدار محصولات آیفون هستید حتما به خوبی می‌دانید که در حال حاضر آیفون‌های آیفون 6 و آیفون 6 پلاس در نسخه‌های ۱۶ گیگابایت و ۱۲۸ گیگابایت روانه بازار می‌شوند.

در پایان باید گفت شایعات آیفون جدید به این راحتی‌ها تمام نمی‌شود و چه بسا که تمامی این شایعات صحت نداشته باشند با این حساب برای قضاوت نهایی در خصوص آیفون ۷ چاره‌ای به جز صبر تا رونمایی رسمی آیفون‌های بعدی نداریم.

imore.com

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار