ایسر برای مراسم IFA 2016 خود دعوتنامه فرستاد

با نزدیک شدن به فصل تعطیلات غربی‌ها و مراسم‌های بزرگ فناوری دنیا، شاهد تکاپو در شرکت‌های تولید کننده گوشی‌های همراه نیز هستیم، ایسر نیز وقت شناسی خود را با ارسال دعوتنامه مراسم IFA 2016 به مشتریان وفادار خود ثابت کرد.

مراسم IFA 2016 در تاریخ چهارشنبه دهم شهریور ماه در برلین آلمان برگزار می‌شود و ایسر از هم اکنون با ارسال دعوتنامه، حضور خود را در این مراسم بین‌المللی قطعی کرد. اگر از طرفداران محصولات ایسر هستید حتما به خوبی می‌دانید که این شرکت تاکنون در خصوص محصولاتی که برای رونمایی در این مراسم در آستین دارد لب به سخن نگشوده است. با این حساب در خصوص محصولاتی که ایسر در این مراسم رونمایی خواهد کرد نمی‌توان حدس‌های زیادی زد.

این روزها بازار فناوری واقعیت مجازی داغ است و شرکت‌ها در حال تدارک محصولات مختلف برای استفاده از واقعیت مجازی هستند، به همین منظور گفته می‌شود که ممکن است ایسر در این مراسم از هدست واقعیت مجازی خود رونمایی کند.

پرواضح است که تنها ایسر در این مراسم بزرگ حضور ندارد و سایر سلاطین فناوری نیز دست پر در IFA امسال حضور پیدا خواهند کرد، Galaxy Gear S2 سامسونگ سال گذشته در این مراسم رونمایی شد و با این حساب پیش‌بینی می‌شود گلکسی Gear S3 را در IFA 2016 شاهد باشیم.

در مجموع اگر طرفدار فناوری‌های نوین هستید پیشنهاد می‌کنیم دهم شهریور ماه را در تقویم خود علامت بزنید، بدون شک در این تاریخ و روزهای بعد از آن اخبار کاملی از مراسم IFA 2016 را در فارنت با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

phandroid.com

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار