چالوس و هراز تا اطلاع ثانوی به سمت شمال یک‌ طرفه شد

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا از سنگینی شدید بار ترافیک در محورهای چالوس و هراز خبر داد و گفت: محور چالوس از میدان امیرکبیر و محور هراز تا اطلاع ثانوی به سمت شمال یک‌طرفه شد.

چالوس و هراز تا اطلاع ثانوی به سمت شمال یک‌ طرفه شد

به گزارش اخبار خودرو به نقل از سایت پلیس راهور ناجا، سرهنگ عین‌الله جهانی با اشاره به تداوم بار ترافیک سنگین در محورهای هراز و چالوس، گفت: بر این اساس محور چالوس تا اطلاع ثانوی و تخلیه بار ترافیکی از میدان امیرکبیر کرج به سمت شمال یک‌طرفه شد.
وی افزود: همچنین با توجه به ورودی و خروجی‌های متعدد محور هراز و برابر تدابیر اتخاذ شده، این محور به صورت مقطعی تا اطلاع ثانوی با استقرار تیم‌های پلیس راه به سمت شمال یک‌طرفه خواهد شد و تلاش می‌شود بیشترین زمان به بار ترافیک جنوب به شمال اختصاص یابد.
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به حجم بالای تردد طی ۴٨ ساعت گذشته در جاده‌ها که با پایان نماز عید فطر افزایش یافته است از رانندگان خواست با صبر و حوصله رانندگی کنند و حتماً چند برابر زمان معمول برای رسیدن به مقاصد خود را در نظر بگیرند؛ از سوی دیگر حتما در مبادی اولیه نسبت به پُر کردن باک خودرو خود اقدام کنند تا در ترافیک طولانی مسیر با مشکل مواجه نشوند.

چالوس و هراز تا اطلاع ثانوی به سمت شمال یک‌ طرفه شد

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار