اختتامیه مراسم جزء خوانی قرآن کریم در موسسه اعتباری کوثر

به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر، دکتر عیسی رضایی مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره این موسسه با تقدیر از قاریان در این مراسم گفت: برکت این محافل قرآنی ضمن تاثیرگذاری در فعالیت های روزانه بر زندگی اجتماعی و فردی نیز موثر خواهد بود.

بر اساس این گزارش ؛ پنجمین آیین جزء خوانی قرآن کریم در موسسه اعتباری کوثر با شروع ماه مبارک رمضان در سراسر کشور و حوزه مرکزی و  با حضور مدیران و کارشناسان با هدف ترویج فرهنگ قرآنی، انس و توجه به آیات روح بخش قرآن کریم و نهادینه کردن فرهنگ قرآنی در موسسه کوثر برگزار شد.

این گزارش می افزاید : بیان نکات تجویدی و روخوانی و روانخوانی قرآن کریم به صورت آموزشی و برگزاری مسابقه قرآنی و اهداء جوایز از برنامه های جانبی این مراسم در ماه بهار قرآن کریم بود . همچنین در سال اقتصاد مقاومتی و جهت نهادینه کردن فرهنگ قرآنی ، مرحله مقدماتی اولین دوره مسابقات قرائت قران کریم در موسسه اعتباری کوثر با انتخاب قاریان برتر موسسه برگزار گردید .

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار