مظاهری: کادرفنی و فدراسیون بوکس مقصر عدم کسب سهمیه‌اند نه ملی‌پوشان

کاپیتان اسبق تیم ملی بوکس ایران گفت: تیم ملی بوکس ایران امسال بهترین شانس را برای کسب بیشترین سهمیه المپیک داشت، اما با عدم برنامه‌ریزی صحیح آن را از دست داد.

علی مظاهری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهارکرد: زمانی که من سهمیه المپیک لندن را کسب کردم در قاره آسیا فقط نفرات اول هر وزن می‌توانستند مجوز حضور در المپیک را بگیرند و این کار بسیار دشواری بود، اما امسال سهمیه قاره‌ها افزایش پیدا کرده بود و نفرات اول تا سوم هر وزن از قاره آسیا می‌توانستند جواز حضور در المپیک ریو را کسب کنند.

این ملی پوش باسابقه کرمانشاهی تصریح کرد: متاسفانه این شانس خوب و فرصت طلایی با عدم برنامه‌ریزی صحیح از دست رفت و تیم ملی نتوانست از این فرصت استثنایی استفاده کند.

مظاهری خاطرنشان کرد: یقینا ملی پوشان مقصر نیستند و این قصوری است که متوجه کادر فنی و بدنه فدراسیون بوکس است.

نایب رییس هیات بوکس استان کرمانشاه گفت: چشم به هم بگذاریم مسابقات آسیایی نیز از راه می‌رسد و فدراسیون باید از هم اکنون به فکر برنامه‌ریزی صحیح برای آن مسابقات باشد.

وی خاطرنشان کرد: فدراسیون بوکس باید از مربیان خارجی بهره بیشتری بگیرد، البته مربیانی در سطح یک جهانی و نه مربیان دسته چندمی که هیچ کمکی به توسعه و پیشرفت بوکس کشور نکنند.

مظاهری تاکید کرد: برای توسعه بوکس ایران باید ریشه‌ای کار کرد، یعنی تمرکز و سرمایه‌گذاری خود را روی سنین پایه قرار دهیم.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار