لغو اردوی تدارکاتی پدیده به ترکیه به دلیل اتفاقات اخیر

قائم مقام باشگاه پدیده خراسان از لغو اردوی ترکیه این تیم با توجه به اتفاقات اخیر این کشور خبر داد.

مجتبی سرآسیایی در گفت‌و گو با ایسنا، در خصوص پیگیری‌ها جهت اردوی 10 روزه تیم پدیده در ترکیه عنوان کرد: ما تمامی کارها جهت حضور در ترکیه و برگزاری اردو را انجام داده بودیم و قراردادها بسته شده بود و در خصوص سفر به این کشور با شورای برون‌مرزی نیز مکاتبه‌ای کردیم.

وی ادامه داد: با توجه به اتفاقات اخیر کشور ترکیه منتظر پاسخ شورای برون‌مرزی بودیم که با وجود گذشت یک هفته از نامه، ما هیچ پاسخی به ما داده نشد و با توجه به اینکه زمان از دست می‌رود، احساس کردیم نمی‌توانیم بیشتر از این معطل شویم و به همین دلیل اردوی پیش‌فصل تیم پدیده در ترکیه را لغو کردیم.

سرآسیایی با بیان اینکه هدف اصلی ما از اردو در کنار رسیدن به هماهنگی، برگزاری بازی‌های تدارکاتی خوب بود، عنوان کرد: با توجه به اینکه تیم پدیده قرار است در جام چهار جانبه شهدا شرکت کند دو بازی تدارکاتی خوب در تهران خواهیم داشت و در کنار آن نیز  طی چند روز آینده دو بازی دیگر دوستانه با تیم پدیده مشخص خواهد شد.

قائم مقام باشگاه پدیده خراسان با اشاره به جام چهار جانبه شهدا تصریح کرد: تیم‌های پرسپولیس، ماشین ‌سازی و تراکتورسازی به همراه تیم پدیده در این مسابقات شرکت خواهند کرد. زمان برگزاری مسابقات 26 و 27 تیر ماه اعلام شده و احتمالا با فاصله چند روز فینال و رده‌بندی آن نیز برگزار خواهد شد. با توجه به برگزاری قرعه‌کشی مسابقات که به زودی انجام می‌شود دو رقیب ما در این مسابقات مشخص خواهند شد که قطعا بازی تدارکاتی ارزشمندی برای ما خواهد بود.

وی تاکید کرد: تیم پدیده صبح و بعدازظهر به تمرین خود در مشهد ادامه می‌دهد و در این مدت بازیکنان در تمرینات و بازی‌های دوستانه به هارمونی رسیده و از لحاظ روانی و شخصیتی با یکدیگر به هماهنگی خواهند رسید، به این صورت از لغو اردوی ترکیه نیز خیلی ضرر نخواهیم کرد.

سرآسیایی هم‌چنین در خصوص نقل و انتقالات این تیم خاطرنشان کرد: روز گذشته مهرداد کفشگری بازیکن سابق پرسپولیس به پدیده پیوست و به این ترتیب ظرفیت لیگ برتری تیم کامل شد. از سهمیه بزرگسالان نیز از 18 بازیکن سهمیه دو بازیکن دیگر خالی است که پس از صحبت با مهاجری مشخص خواهد شد که تصمیم خواهیم گرفت که قصد خرید خواهیم داشت یا این سهمیه به نیم‌فصل منتقل می‌شود.

قائم مقام باشگاه پدیده خراسان ادامه داد: اما در سهمیه زیر 23 سال  خرید خواهیم داشت و به دنبال بازیکن هستیم از بازیکنان تیم ب پدیده نیز تست گرفته‌ایم و حتما از آن‌ها استفاده خواهیم کرد تیم «ب» نیز امسال در سوپر لیگ استان که احتمالا از اواخر تیرماه آغاز خواهد شد کار خود را شروع می‌کند و امیدواریم پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان پدیده باشد.

وی همچنین با اشاره به جذب بازیکنان خارجی عنوان کرد: پیش از این یک بازیکن دفاع از کشور ارمنستان جذب کردیم و احتمالا در همین هفته یک بازیکن زیر 23 سال ساحل عاجی در پست فوروارد جذب خواهیم کرد.

سرآسیایی در خصوص تسویه‌حساب با بازیکنان فصل گذشته تیم پدیده نیز گفت: طی چند روز گذشته خوشبختانه جلسه خوبی با هیات مدیره شرکت پدیده برگزار شد و منابع تامین هزینه‌ها در نظر گرفته شد و در آینده نزدیک پرداختی خوبی به بازیکنان فصل گذشته و فصل روبرو خواهیم داشت و مشکلی در این خصوص پیش نخواهد آمد.

قائم مقام باشگاه پدیده خراسان همچنین یادآور شد: به احتمال زیاد از روز شنبه و پس از تعطیلات قرارداد بازیکنان و کادر فنی به صورت رسمی در هیات فوتبال خراسان رضوی به ثبت خواهد رسید.


انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار