Xبستن تبلیغات

جاده چالوس یک طرفه نبود

ساعت 24-علی‌رغم اعلام پلیس‌راه استان البرز مبنی بر یک طرفه شدن جاده چالوس این محور در ساعت ۲۱ امشب یک طرفه نبوده و همین امر موجب سردرگمی رانندگان شد.

 با پایان ماه مبارک رمضان و آغاز نخستین دور سفرهای تابستانی از عصر امروز محورهای برون شهری استان البرز مملو از خودروهای متعدد بود.

پیش از این شرایط فوق از سوی مدیران استان البرز پیش‌بینی گردیده بود.

به عنوان مثال رضا اکبری فرمانده پلیس راه استان البرز امروز اعلام کرد که برای جلوگیری از ترافیک گسترده در محور کرج - چالوس این محور از ساعت 15 امروز تا ساعت 6 صبح روز چهارشنبه 16 تیرماه به صورت یک طرفه بوده و تردد خودروها تنها در مسیر کرج به سمت مرزن‌آباد انجام می‌شود.

این در حالی است که تعدادی از مسافران حدود ساعت 21 امشب در تماس با خبرنگاران فارس در استان البرز اعلام کردند که جاده چالوس یک طرفه نبوده و همین امر موجب سردرگمی رانندگان شده است.

از سوی دیگر تعدادی از رانندگان اعلام کردند که در تابلوهای راهنمایی و رانندگی نصب شده در پل فردیس محور کرج - چالوس دارای ترافیک روان است اما ترافیک بسیار سنگینی را در این محور شاهد هستیم.

خبرگزاری فارس

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار