عجیب‌ترین بلایی که دولت سر "&am

 به گزارش سرویس ورزشی"جام نیوز"، بهنام پيشروي كيش براي تصاحب مالكيت باشگاه پرسپوليس واجد صلاحيت تشخيص داده نشد و حالا سرمايه‌گذاري‌هايش را در نفت تهران انجام مي‌دهد. اين چيزي شبيه به شرايط حسين هدايتي است كه او هم براي تصاحب پرسپوليس خيز برداشت و به نتيجه نرسيد تا اين روزها تحت عنوان «هوادار خاص» فقط كمك‌هاي مالي‌اش را در اختيار اين باشگاه قرار بدهد. عجيب است كه اصل پول دادن اين گروه‌ها مشكلي ندارد، اما اينكه به چه شكل و در كدام تيم هزينه مي‌كنند محل بحث است! مثلا دولت پرسپوليس را به هدايتي نمي‌دهد، اما مشكلي ندارد با اينكه او به همين پرسپوليس كه به شكل دولتي اداره مي‌شود كمك مالي انجام بدهد. اين معماها بايد حل شود.

دولت در زمينه واگذاري تيم‌هاي ورزشي بايد به يك الگوي واحد برسد و دست از رفتارهاي ضدونقيض بكشد. بالاخره يا باشگاه‌ها را مي‌شود واگذار كرد يا نه. در كنار اين يا برخي افراد و مجموعه‌ها شايسته حضور و فعاليت در ورزش هستند يا نه. واقعيت آن است كه اين قبيل سياست‌هاي متناقض در قبال افراد و باشگاه‌ها، نه تنها كمكي به فوتبال ايران نمي‌كند، بلكه ناخواسته با حفظ ابهامات فضا را براي سوءاستفاده‌هاي احتمالي مهيا نگه مي‌دارد.

بانک ورزش

110

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار