بلیزارد از سازنده برنامه تقلب برای بازی Overwatch شکایت می‌کند

بلیزارد از سازنده برنامه تقلب برای بازی Overwatch شکایت می‌کند

بلیزارد از سازنده برنامه‌ای برای تقلب در بازی Overwatch شکایت می‌کند. این برنامه در کنار قابلیت‌های دیگر، به کاربران اجازه می‌داد تا در تمام طول بازی، از مکان دشمنان آگاه باشند. این شرکت علیه باس‌لند، شرکت آلمانی الاصل سازنده این نرم‌افزار، شکایت‌نامه‌ای را در دادگاهی در کالیفرنیا نوشته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را دنبال نمایید.

با استناد بر گزارش تورنت فریک، بلیزارد این شرکت را به نقض قانون کپی‌ رایت، رقابت ناعادلانه و تجاوز به قانون ضد تقلب و کپی‌رایت امریکا با نام DMCA متهم کرده است.

می‌توانید شکایت بلیزارد را از طریق این لینک مطالعه نمایید.

ربات‌های همراه و تقلب در Overwatch (مجموعا هک‌های باس‌لند) خسارات عظیم و جبران ناپذیری به بلیزارد زده اند و می‌زنند. تجارت بلیزارد به لذت‌بخش بودن و عادلانه بودن بازی‌هایش برای تمام سطوح بستگی دارد و بلیزارد برای اطمینان از عملیاتی شدن این موضوع، وقت و هزینه‌ قابل توجهی را صرف می‌کند.

هک‌های باس‌لند یک‌پارچگی و صداقت بازی‌های بلیزارد را از بین می‌برد و در نتیجه آن، کاربران خسته و ناراضی می‌شوند و سود بلیزارد به جیب متهمان ریخته می‌شود.

اگرچه بلیزارد در درجه اول به‌دنبال بازپس‌گیری حقوقش از متهمان و سازندگان نرم‌افزار مذکور است؛‌ ولی این شرکت از کسانی که از این تقلب‌ها استفاده کرده اند نیز به سادگی نمی‌گذرد. بازیکنان متقلب در اولین فرصت ممنوع (بن) خواهند شد. بنابر این پیشنهاد می‌شود از این تقلب‌ها استفاده نکنید، زیرا عواقب بدی در انتظار است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار