تولید وانت افزایش یافت

خرداد ماه امسال تولید انواع وانت در خودروسازان داخلی افزایش یافته است.

به گزارش ایسنا، در این مدت تولید انواع وانت در گروه صنعتی ایران خودرو با رشد ۲۳.۳ درصدی همراه بوده و از ۱۹۲۸ دستگاه در خرداد ۱۳۹۴ به ۲۳۷۷ دستگاه افزایش یافته است.

تولید انواع وانت در گروه خودروسازی سایپا به عنوان رقیب ایران خودرو نیز افزایش یافته به‌گونه‌ای که تولید این محصول با رشد ۱.۶ درصدی از ۳۷۸۶ دستگاه در خرداد ۱۳۹۴ به ۳۸۴۷ دستگاه افزایش یافته است.

خرداد ماه امسال تولید انواع وانت در دو خودروساز داخلی متوقف شده است. در این مدت تولید وانت در دیار خودرو با کاهش صد درصدی از ۱۶۵ دستگاه در خرداد ۱۳۹۴ به صفر رسیده است. تولید وانت در مرتب نیز با کاهش صد درصدی از سه دستگاه در خرداد ۱۳۹۴ به صفر کاهش یافته است.

اما تولید انواع وانت در گروه بهمن افزایش یافته و با رشد ۶.۶ درصدی از ۱۰۰۱ دستگاه در خرداد ۱۳۹۴ به ۱۰۶۷ دستگاه افزایش یافته است.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار