کشف ۲۵ انبار بزرگ لوازم خانگی قاچاق

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از کشف ۲۵ انبار بزرگ لوازم خانگی قاچاق خبر داد.

جمشیدی با بیان اینکه در چند ماه گذشته نیروی انتظامی پرونده‌های مهمی را کشف کرده است اظهار کرد: به‌عنوان مثال به‌تازگی به من خبر دادند که 25 انبار بزرگ لوازم خانگی قاچاق کشف شده است.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با بیان اینکه کالاهای قاچاق این‌چینی نباید به چرخه اقتصاد بازگردد، گفت: اینها باید از بین برود و له شود. چند شب پیش بود که به رئیس سازمان اموال تملیکی گفتم اتفاقاً پورشه‌ها و ماشین‌های مدل بالای قاچاق باید در منظر و مرآی مردم له شود و از بین برود تا مردم بدانند عزم جدی است. اتفاقاً باید همین کالای قاچاق را از بین برد زیرا صاحبان آنها کسانی هستند که قدرت دارند.

معاون وزیر دادگستری از دیگر وظایف و صلاحیت‌های سازمان تعزیرات حکومتی را بحثهای سلامت‌محور مانند دارو و درمان خواند و گفت: بحث سلامت مردم، شوخی نیست و بسیار جدی است. در بخش دارو و درمان نیز سازمان تعزیرات نقش مهمی دارد اما اینجا قوانین و مقررات بسیار نارکارآمد است.

وی اضافه کرد: وقتی می‌خواهیم یک داروخانه را که امکان دارد در ماه فروش میلیاردی داشته باشد، به‌دلیل استفاده از داروی تاریخ مصرف گذشته 5 یا 10 هزار تومان جریمه کنیم جز تمسخر و مضحکه سازمان تعزیرات نیست.

منبع:تسنیم

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار