یوبی‌سافت گام‌های جدیدی در مقابل شرکت ویوندی برداشت

یوبی‌سافت گام‌های جدیدی در مقابل شرکت ویوندی برداشت

شرکت یوبی‌سافت دو مدیر مستقل جدید را جهت مقابله با تهدید در دست گرفتن کنترل این شرکت توسط شرکت ویوندی، نامزد حضور در هیئت مدیره یوبی‌سافت کرد.

بنظر میرسد که شرکت ویوندی در تلاش است تا با افزایش سهام خود کنترل شرکت یوبی‌سافت را در دست بگیرد. هم اکنون شرکت ویوندی ۲۰٫۱ درصد از سهام شرکت یوبی‌سافت را در اختیار دارد که این شرکت را در جایگاهی قرار خواهد داد تا در هیئت مدیره یوبی‌سافت یک مدیر معرفی کند.
یوبی‌سافت در یک بیانیه مطبوعاتی فردریک دیم و فلورنس ناوینر را به عنوان مدیران مستقل، نامزد عضویت در هیئت مدیره این شرکت نمود.

اگر این دو مدیر جدید انتخاب شوند، مجموع مدیرانی که توسط یوبی‌سافت کنترل می‌شوند به تعداد پنج نفر خواهد رسید. جلسه سهام‌داران این شرکت در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۸ مهر) برگزار خواهد شد و در مورد دو مدیر جدید معرفی شده تصمیم گیری می‌شود. در ماه فوریه ایو گیلموت اعلام کرده بود که او به ۵۰ درصد و بیشتر از آن، رای برای مقابله با شرکت ویوندی جهت جلوگیری از تغییر در مدیران هیئت مدیره نیاز دارد و با این انتصاب‌های جدید او به درصدهای مورد نظر خود خواهد رسید و شانس شرکت ویوندی برای در اختیار گرفتن کنترل شرکت یوبی‌سافت کاهش پیدا خواهد کرد.

پیش از این شرکت یوبی‌سافت در بیانه‌ای اعلام نموده بود که هیچ خوش‌آمدگویی برای شرکت ویوندی در یوبی‌سافت وجود نخواهد داشت.

یوبی‌سافت در اقدامی دیگر تلاش کرد تا با استفاده از سرمایه‌داران کانادایی و جلب نظر آنها، استقلال خود را حفظ کند، استقلالی که آنها اعتقاد دارند به این شرکت در نوآوری، خطرپذیری و خلق فرانچایزهای جدید کمک می‌کند.
نگرانی‌های یوبی‌سافت از زمانی شروع شد که شرکت ویوندی کنترل شرکت گیم‌لافت را در دست گرفت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار