خدمات ویژه امداد خودرو سایپا به نمازگزاران عید فطر با آغاز طرح تابستانی

خدمت رسانی ۳۹۶ پایگاه ثابت و سیار امداد خودرو سایپا برای ارائه خدمات به مسافران در طرح ویژه تابستانی از ۱۵ تیرماه تا ۳ مهر ماه اجرا می شود.

به گزارش اخبار خودرو ،مهندس بهزاد پناهی مدیر عامل شرکت امداد خودرو سایپا گفت: امداد خودرو سایپا به مناسبت عید سعید فطر طرح ویژه خدمات امدادی را در مسیرهای منتهی به مصلی تهران و محل های برگزاری نماز عید فطر در کلانشهرها و شهرهای زیارتی همچنین محورهای پرتردد کشور به مدت چهار روز اجرا می کند.

EL9A529512222222222

مدیرعامل امدادخودروسایپا در عین حال از اجرای طرح امداد تابستانی سایپا از ۱۵ تیرماه تا ۳ مهر ماه خبرداد و افزود: در این طرح مسیرهای پرتردد برای استقرار پایگاه های ثابت و سیار مورد شناسایی قرار گرفته و تعداد پایگاه های ثابت شبانه روزی افزایش خواهد یافت.

وی گفت: در طرح امداد تابستانی مانند طرح های گذشته ناوگان امدادی گروه سایپا برای خدمت رسانی مطلوب در آمادگی کامل بسر می برند. همچنین همزمان با آیین های برگزاری نماز عید سعید فطر و به منظور رفاه حال نمازگزاران و مسافرانی که عازم سفر هستند، شرکت امداد خودرو سایپا طرح خدمات امدادی عید سعید فطر را از ۱۵ الی ۱۸ تیرماه سال جاری  به اجرا در می‌آورد.

مدیر عامل شرکت امداد خودرو سایپا، افزایش ناوگان امدادی سایپا ، نظارت انجمن های صنفی نمایندگی های مجاز گروه خودرو سازی سایپا ، توسعه و نوسازی ناوگان، افزایش ساعت کار امدادگران ، تجهیزات نوین مرکز پیام امداد خودرو و سیستم ناوبری هوشمند ، تقویت تامین و تدارک قطعات خودرو در شبکه امداد را از ویژگیهای طرح امداد تابستانی سایپا برشمرد.

پناهی با بیان اینکه فعالیت خدمات پس از فروش سایپا می تواند سبب آسودگی خیال هم وطنان در سفرهای تابستانی شود، گفت:  هموطنان گرامی در صورت نیاز جهت دریافت خدمات امدادی خود  می توانند در تمام ساعات شبانه روز با شماره ۰۹۶۵۵۰ تماس حاصل نمایند.

خدمات ویژه امداد خودرو سایپا به نمازگزاران عید فطر با آغاز طرح تابستانی

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار