هلاکت سرکرده نظامی گروه اجناد الشام در سوریه + تصویر

رسانه ها از هلاکت سرکرده نظامی گروه موسوم به «اجناد الشام» در سوریه خبر دادند.

 

 اخباربین الملل,خبرهای  بین الملل,سرکرده نظامی گروه اجناد

  به  گزارش  ایرنا ؛شبکه خبری المیادین روز یکشنبه گزارش داد که «عبدالعزیز العلی» فرمانده نظامی گروه تروریستی اجناد الشام در درگیری های اطراف «لاذقیه» کشته شده است.

شبکه خبری المنار نیز نوشت: اجناد الشام به کشته شدن مسئول نظام خود در جریان درگیری با ارتش سوریه در «جبل الترکمان» اعتراف کرده است.

این در حالی است که ارتش سوریه اخیرا با ناکام گذاشتن هجوم همه جانبه تروریست ها با نام «معرکه یرموک» در حومه لاذقیه شکست سنگینی را بر آنها تحمیل کرد.

از سوی دیگر در چند روز گذشته به دستور طرف های خارجی و به منظور کاهش فشار بر تروریست های موجود در حومه شمالی و جنوبی حلب، شمار زیادی از تروریست ها برای حمله به مواضع ارتش سوریه در حومه لاذقیه تجهیز و ساماندهی شدند.

این تروریست ها که بیشتر از اعضای گروهک های تروریستی النصره، احرارالشام، انصارالشام، جیش العزه، جیش التحریر، اجناد القوقاز، حزب ترکستانی، تیپ های یکم و دوم ساحلی بودند از همه محورها به مواضع ارتش سوریه در حومه لاذقیه هجوم بردند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار