دل بوسکه بازهم علیه کاسیاس مصاحبه کرد

ویسنته دل بوسکه در آخرین اظهارات خود پس از جدایی از تیم ملی اسپانیا، در مورد ایکر کاسیاس صحبت کرده است.

به گزارش مشرق، کاسیاس طی سال های اخیر معمولاً دروازه بان شماره 1. لاروخا و کاپیتان این تیم بود اما در رقابت های یورو 2016 داوید ده خیا جانشین او شد، که در نهایت این اتفاق به سرد شدن رابطه کاسیاس با دل بوسکه انجامید.

به گزارش AS، سرمربی مستعفی اسپانیا در مصاحبه اخیر خود با Cuatro گفت: نمی فهمم که او [کاسیاس] چقدر آشفته شده بود. آیا اول باید با خود او صحبت می کردم؟ درک نمی کنم چرا. آمدن به تیم ملی باید چیز هیجان انگیزی باشد. جو بدی بر تیم حاکم نبود. شاید من اشتباه می کردم، شاید هم او اشتباه می کرد. حس کردم که او از تصمیم من راضی نیست اما این را به طور عادی و حتی با تن صدای مهربانانه ای گفتم. اگر به عقب برگردیم باز هم از همان ترکیب استفاده می کنم، و به ایکر نمی گویم که از ابتدا به میدان خواهد رفت.

هنگامی که ما آماده می شدیم، او به من گفت که نمی توانیم اینطور باشیم. ما یک ساعت با هم صحبت کردیم. خلاصه همه چیز این بود که او بازی نخواهد کرد.

دل بوسکه تصمیم به بازنشستگی گرفت و از سمت خود در تیم ملی اسپانیا کناره گیری کرد، و در این رابطه اظهار داشت که تصمیمش عوض نخواهد شد: نمی توانید کاملاً مطمئن باشید، اما فکر نمی کنم که به مربیگری بازگردم. سرمربی جدید؟ او نباید چیز متفاوتی داشته باشد. در حال حاضر در کشور ما مربیان خوبی وجود دارند. کاماچو؟ نمی توانم نسبت به او بی طرف باشم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار