سینماگران به یاد کیارستمی با سکوت آمدند

به گزارش پارس نیوز،

مراسم یادبود درگذشت کیارستمی در موزه سینما برگزار شد.

در ابتدای این مراسم هر لحظه به تعداد مردم و هنرمندان اضافه می شود. در گوشه‌ی "محمد حیدری" دییر جشنواره فیلم فجر و "مهتاب کرامتی" بازیگر سینما و تلویزیون حضور دارند و با یکدیگر گفت‌وگو می‌کنند.

در انتهای حیاط موزه سینما نیز تابلو عکس‌هایی از عباس کیارستمی قرار گرفته است که هنرمندان و بازیگران که در این مراسم حضور پیدا کرده‌اند با ایستادن کنار این تابلو به یاد زنده‌یاد کیارستمی عکس می‌گیرند می‌گیرند.

داریوش فرهنگ بازیگر و کارگردان سینما در کنار یکی از عکس‌های کیارستمی ایستاده و برای عکاسان و فیلمبرداران از خصوصیات کیارستمی سخن می‌گوید.

بنابراین گزارش همایون ارشادی نیز دیگر بازیگری بود که در کنار عکس های این کارگردان درگذشته ایستاد و با آنها عکس گرفت و درر مقابل دوربین پیرامون کیارستمی سخن گفت.

هنرمندان بعد از ایستادن در کنار تابلوهای کیارستمی و عکس گرفتن با آنها در دفتر یادبودی که به همین منظور درنظر گرفته شده بود جملاتی را برای یادگاری می‌نویسند.

در ساعت 21 اصغر فرهادی و رخشان بنی‌اعتماد وارد محوطه موزه سینما شدند و در کنار تابلوهای عکس کیارستمی قرار گرفتند و با آنها عکس یادگاری گرفتند.

در این مراسم منوچهر شاهسواری - داریوش فرهنگ - خسرو سینایی - ابوالحسن داوودی - همایون ارشادی - رخشان بنی اعنماد - مهرانه مهین ترابی - فرشته طایر پور - بیژن میرباقری - فرح اصولی - آتیلا پسیانی حضور داشتند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار