Xبستن تبلیغات

سینماگران به یاد کیارستمی با سکوت آمدند

به گزارش پارس نیوز،

مراسم یادبود درگذشت کیارستمی در موزه سینما برگزار شد.

در ابتدای این مراسم هر لحظه به تعداد مردم و هنرمندان اضافه می شود. در گوشه‌ی "محمد حیدری" دییر جشنواره فیلم فجر و "مهتاب کرامتی" بازیگر سینما و تلویزیون حضور دارند و با یکدیگر گفت‌وگو می‌کنند.

در انتهای حیاط موزه سینما نیز تابلو عکس‌هایی از عباس کیارستمی قرار گرفته است که هنرمندان و بازیگران که در این مراسم حضور پیدا کرده‌اند با ایستادن کنار این تابلو به یاد زنده‌یاد کیارستمی عکس می‌گیرند می‌گیرند.

داریوش فرهنگ بازیگر و کارگردان سینما در کنار یکی از عکس‌های کیارستمی ایستاده و برای عکاسان و فیلمبرداران از خصوصیات کیارستمی سخن می‌گوید.

بنابراین گزارش همایون ارشادی نیز دیگر بازیگری بود که در کنار عکس های این کارگردان درگذشته ایستاد و با آنها عکس گرفت و درر مقابل دوربین پیرامون کیارستمی سخن گفت.

هنرمندان بعد از ایستادن در کنار تابلوهای کیارستمی و عکس گرفتن با آنها در دفتر یادبودی که به همین منظور درنظر گرفته شده بود جملاتی را برای یادگاری می‌نویسند.

در ساعت 21 اصغر فرهادی و رخشان بنی‌اعتماد وارد محوطه موزه سینما شدند و در کنار تابلوهای عکس کیارستمی قرار گرفتند و با آنها عکس یادگاری گرفتند.

در این مراسم منوچهر شاهسواری - داریوش فرهنگ - خسرو سینایی - ابوالحسن داوودی - همایون ارشادی - رخشان بنی اعنماد - مهرانه مهین ترابی - فرشته طایر پور - بیژن میرباقری - فرح اصولی - آتیلا پسیانی حضور داشتند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار