رنو کپچر به روز رسانی می شود

رنو کپچر کراس اوور کوچکی است که در ایران طرفداران خاص خود را دارد و به مصرف کم به همراه استهلاک پایین شهرت دارد. حال رنو فرانسه می خواهد دستی بر سر و روی این خودرو بکشد و امکان سفارشی سازی آن را در کنار موارد اضافه شده و ارتقاع یافته در دستور کار قرار دهد.

به گزارش اخبار خودرو ،‌ رنو فرانسه اعلام کرده است که اقدام به سفارش سازی و ارتقاء محصول کپچر خود خواهد کرد که شامل استفاده از سیستم انتقال قدرت ۶ سرعته دستی و کیت بدنه جدید به همراه رینگ های ۱۷ اینچی خواهد بود.

رنو کپچر

رنو کپچر

ترکیب جدید موتور ۱٫۲ لیتری توربو و سیستم انتقال قدرت دستی باعث می شود تا سطح دینامیک رانندگی در این خودرو افزایش پیدا کند. همچنین استفاده از رنگ بندی جدید برای قسمت هایی از داخل کابین مانند کنسول مرکزی، حاشیه دور بلندگو ها و حاشیه خروجی سیستم تهویه با توجه به رنگ خودرو و سفارش مشتری از جمله مواردی است که رنو بصورت سفارشی برروی کپچر اعمال خواهد کرد.

سایر مواردی که بصورت استاندارد برروی کپچر انجام می شود شامل سیستم کنترل کشش خودرو، لاستیک ها با قابلیت استفاده در برف و گل، ارتقاء سیستم مولتی مدیا و دوربین دنده عقب می باشد.

رنو کپچر به روز رسانی می شود

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار