5 مهره کلیدی ژرمن ها مقابل فرانسه

آلمان پس از شکستن سد محکم ایتالیا برای رسیدن به فینال باید از فرانسه میزبان عبور کند؛ تیمی که این روزها بسیار سرحال نشان می دهد.

ورزش سه: آلمان پس از شکستن سد محکم ایتالیا برای رسیدن به فینال باید از فرانسه میزبان عبور کند؛ تیمی که این روزها بسیار سرحال نشان می دهد.

در این میان پنج مهره ثابت ژرمن ها در بوندس لیگا می توانند نقش بسیار تعیین کننده ای را برای تیم خود بازی کنند:

1-  شماره یک جهان، مانوئل نویر: سنگربان موفق ژرمن ها که پس از 4 بازی متوالی که دروازه او بسته نگه داشته شده بود بالاخره در بازی ایتالیا از روی نقطه پنالتی کشوده شد ولی با این وجود نویر بیشترین زمان بسته نگه داشتن دروازه خود را دارد، او به همراه بایرن و تیم ملی آلمان تاکنون 480 دقیقه اجازه عبور توپ از خط دروازه خود را نداده است.

2-  کوهی به نام ژروم بواتنگ: قطعن اولیور ژیرو و دیگر مهاجمان فرانسه باید تلاش مضاعفی برای راه یابی به دروازه آلمان داشته باشن چرا که در برابر آنها سد محکمی چون ژروم بواتنگ قرار دارد، مهره با ارزش بایرن که به خوبی قلب دفاع آلمان را پوشش می دهد، بواتنگ 27 ساله کاملن سرحال و آماده نشان می دهد و در تیم یوآخیم لوو به بازیکنی بی جانشین مبدل شده است.

3-  بی باک و نترس، جاشوا کیمیش: بدون شک سوپرایز شماره یک آلمان در این یورو کسی جز جاشوا کیمیش نیست ، جوانی که نشان می دهد نگرانی برای سمت راست ژرمن ها را باید به فراموشی سپرد و جانشنین خلف فیلیپ لام زودتر از موعد رونمایی شده است، کیمیش که جسارت و روحیه بالای خود را در زدن ضربه پنالتی به بهترین نحو نشان داد.

4- قهرمان گمنام، یوناس هکتور: جوان اف سی کلن اکنون در کسوت قهرمان ملی شناخته می شود، بازی بسیار درخشان او در برابر ایتالیا با پنالتی محکم که حکم حدف تیم کنته را صادر کرد تکمیل شد و باید بعد از این آماده شنیدن اخبار بسیار بیشتری از ستاره جدید مانشافت شد.

5- تنها یک فرصت، توماس مولر: هرچند که توماس مولر نتوانسته در قامت نام خود ظاهر شود و تاکنون گلی به اسم او در یورو ثبت نشده است ولی به هر حال او توماس مولر است مهاجمی بسیار باهوش که کوچکترین غفلت حریف برایش کافی است و اکنون که ماریو گومز به دلیل مصدومیت نمی تواند همراه آلمان باشد توماس مولر وظیفه ای مضاعف در برابر فرانسه خواهد داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار