«حس بد زندگی» برای شهروندان تهرانی، «حس خوبی زندگی» برای مرفهین! + تصویر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در منطقه بیهقیِ واقع در آرژانتین، تعداد زیادی از شهروندان، متشکل از اهالی محل و کارمندان ادارات دولتی و غیردولتی مستقر در این خیابان، در تماس با «انتخاب»، نسبت به سروصدای آزاردهنده ی فن های صنعتی این مجموعه اعتراض کردند.

به گزارش «انتخاب» ؛ در نامه اعتراضی این شهروندان آمده است: برای آسایش و رفاه قشر مرفه جامعه، در طول روز مجبور هستیم دو موضوع را تحمل کنیم. یکی از صدای آزاردهنده فن های صنعتی و دیگری مسدودسازی محل های پارک در این خیابان توسط این مجموعه به اصطلاح رفاهی و آسایشی!

«حس بد زندگی» برای شهروندان تهرانی، «حس خوبی زندگی» برای مرفحین! + تصویر

صدای آزاردهنده و بسیار سهمگیم فن های صنعتی مسقر در بیرون از ساختمان این مجموعه، باعث ناراحتی و عصبانیت مردم بالاخص کودکان و سالخوردگان شده است و سوگمندانه، دهها بار اعتراض رسمی به شهرداری تا به حال سرانجامی نداشته است!

در بخش دیگری از این نامه، به اسنداد و بستن تمامی مسیرهای پارک در دو سوی خیابان اشاره شده و آمده است: متاسفانه نگهابانان این مجموعه با ابزارهای پلیس راهنمایی - رانندگی، تمامی مسیرهای هر دو سوی خیابان و حتی کوچه کناری مجموعه را بسته اند و اجازه پارک به مردم و شهروندان را نمی دهند.

در پایان این نامه آمده است که شهروندان در تلاشند ضمن بررسی این ماجرا در کمیسیون اجتماعی شورای شهر، این مجموعه پرسروصدا و آزاردهنده به خارج از شهر منتقل شود.

«حس بد زندگی» برای شهروندان تهرانی، «حس خوبی زندگی» برای مرفحین! + تصویر

«حس بد زندگی» برای شهروندان تهرانی، «حس خوبی زندگی» برای مرفحین! + تصویر

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار