مهدی یراحی از غربت اهواز می خواند

مهدی یراحی خواننده موسیقی پاپ کشورمان ۲۱ مرداد با طنین قطعه ” نگو نگفتی” در سالن میلاد روی صحنه می رود.

خبرگزاری میزان: مهدی یراحی خواننده موسیقی پاپ کشورمان ۲۱ مرداد با طنین قطعه ” نگو نگفتی” در سالن میلاد روی صحنه می رود.کنسرت مهدی یراحی در تهران برگزار می شود

مهدی یراحی خواننده خوش صدای موسیقی پاپ کشورمان در بیست و یکمین روز از دومین ماه فصل تابستان روی صحنه می رود.

این خواننده موفق عرصه موسیقی پاپ که قرار بود تیتراژ پایانی برنامه ماه عسل ۹۵ را بخواند، قطعه "نگو نگفتی” را آماده کرد اما این اثر موفق به دریافت مجوز از سازمان صدا وسیما نشد و بدین ترتیب یراحی جدیدترین اثر موسیقایی خود را در فضای مجازی منتشر کرد.

از سویی دیگر علیخانی که درصدد دلجویی از دوست قدیمی خود بود، سعی کرد پس از پخش حدود ۱۲ قسمت از برنامه ماه عسل هر شب یکی از تیتراژهای قدیمی یراحی یا اذان معروف او را پخش کند.

مهدی یراحی درکنسرت مرداد ماه خود در دو سانس و درساعت های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه می رود.

خواننده آلبوم "امپراطور” که برای موضوع آلودگی هوای اهواز چندی پیش قطعه اجتماعی "خاک” را خوانده بود، در کنسرت تابستانی خود قطعه هایی همچون "نگو نگفتی”، "خاک”، "امپراطور”، "مثل مجسمه”، "آخرین اسیر” و تعدادی از قطعه های عربی پرطرفدار خود را می خواند.

"مثل مجسمه” پس از دو آلبوم "منو رها کن” و "امپراطور” سومین آلبوم موفق این خواننده جوان موسیقی پاپ محسوب می شود که پس از انتشار و با انتخاب های سنجیده او در زمینه ترانه و همچنین آهنگسازی قطعه ها، با استقبال بی نظیری از جانب مخاطبان رو به رو شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار