لوگوی گوگل تغییر کرد +عکس

گوگل برای تبریک به ناسا و جشن گرفتن به مناسبت این دستاورد، لوگوی مورد استفاده در موتور جستجوی خود را تغییر داده است.

وب سایت تک شات - منیره لطفی: کاوشگر جونو بالاخره پس از گذشت 5 سال از شروع ماموریتش، موفق شد به مقصد نهایی خود یعنی مدار مشتری برسد. اکنون گوگل برای تبریک به ناسا و جشن گرفتن به مناسبت این دستاورد، لوگوی مورد استفاده در موتور جستجوی خود را تغییر داده است. 

تغییر لوگوی گوگل دودل به مناسبت ورود جونو به مدار مشتری

تصویر انیمیشنی مورد استفاده گوگل به مناسبت ورود جونو به مدار مشتری به عنوان لوگوی گوگل دودل، کاوشگر جونو را به عنوان دومین حرف O در کلمه Google نشان می‌دهد. این کاوشگر در واقع در حال ارسال اموجی های کوچک جشن و شادی از مدار بزرگترین سیاره منظومه شمسی است و به همین دلیل اعضای تیم ناسا در زمین در حال پایکوبی هستند.

با کلیک کردن روی این تصویر GIF به صفحه جستجوی گوگل درباره این کاوشگر هدایت شده و می‌توانید با مراحل پیشرفت این ماموریت آشنا شوید، از شروع آن در سال 2011 میلادی تا نزدیک شدن به مشتری طی هفته‌های گذشته و ورود آن به مدار این سیاره در صبح امروز.

رسیدن جونو به مشتری با سختی‌های بسیار زیادی همراه بوده است و محققان ناسا مجبور بودند این کاوشگر را از میان تشعشعات و قطعات مختلف اطراف این سیاره غول پیکر عبور دهند. در هر حال تا به اینجا همه چیز خوب پیش رفته است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار