اختصاص اعتبار در راستای تکمیل مسکن مهر شهر پردیس

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، سعید غفوری با اشاره به اهمیت تکمیل و تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس گفت: با پیشنهاد و پیگیری‌های مقام عالی وزارت راه و شهرسازی از طرف معاون اول رئیس جمهور و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، مبلغ ۱۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار به خدمات روبنایی و زیربنایی پروژه‌های مسکن مهر پردیس اختصاص خواهد یافت.

سعید غفوری همچنین اظهار داشت: با توجه به اهمیت احداث تصفیه خانه آب و فاضلاب شهر جدید پردیس و سیاست دولت در اتمام پروژه‌های مسکن مهر تا پایان سال ۱۳۹۵، مقام عالی وزارت با پیگیری‌های مستمر در خصوص خروج زمین محل احداث تصفیه‌خانه فاضلاب پردیس از محدوده منطقه حفاظت شده جاجرود، خواستار بررسی این موضوع به صورت ویژه در جلسه شورای عالی محیط زیست شد، تا علاوه بر حل مشکل متقاضیان مسکن مهر، با احداث این تصفیه‌خانه به اهداف و برنامه‌های زیست محیطی کشور نیز کمک شود.

وی با بیان اینکه بخشی از پروژه‌های مسکن مهر فاز ۱۱ تکمیل و با انتقال پست برق سیار به منطقه مورد نظر آماده بهره‌برداری است، افزود: در این خصوص قائم مقام محترم وزیر جناب آقای مهرآبادی با پیگیری‌های مستمر از وزارت نیرو درصدد برطرف شدن هرچه سریع‌تر مشکل انتقال برق هستند. با رفع این مشکل موضوع تأمین برق کلیه محله‌های فاز ۱۱ مرتفع خواهد شد.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار