آماده به خدمت معلمان وظیفه پذیرفته شده صادر می گردد

برابر اطلاعیه شماره ۱۹ مورخ ۹۵/۴/۱۳ اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش ، به اطلاع آن تعداد از معلمان وظیفه پذیرش شده سال ۱۳۹۵ می رساند اعزام پذیرفته شدگان برنامه سربازمعلم سال ۱۳۹۵ به مراکز آموزش نظامی ( المهدی بابل ، شهدای کرمانشاه و شهید قاضی طباطبایی تبریز ) در تاریخ ۹۵/۴/۱۹ انجام خواهد گرفت .

برابر هماهنگی به عمل آمده پذیرفته شدگان موظف هستند در روز سه شنبه مورخ ۹۵/۴/۱۵ یا اول وقت روز شنبه مورخ ۹۵/۴/۱۹ با مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ یا معاونت وظیفه عمومی استان ، نسبت به اخذ برگه اعزام به خدمت خود اقدام و در تاریخ ۹۵/۴/۱۹ برای طی دوره آموزش نظامی به عنوان سرباز معلم اعزم شوند . بدیهی است در برگ اعزام به خدمت صادره ، تاریخ اعزام ۹۵/۴/۱ و تاریخ مراجعه برای اعزام ۹۵/۴/۱۹ درج می گردد .
چنانچه پذیرفته شدگان در مورخ ۹۵/۴/۱۵ موفق به اخذ برگ اعزام به خدمت به تاریخ ۹۵/۴/۱ نشوند ، خواهشمند است ساعت ۷ صبح روز شنبه مورخ ۹۵/۴/۱۹ در محل معاونت معاونت وظیفه عمومی نیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی که در انتهای خیابان امامیه تبریز واقع شده است ، حضور یافته و پس از دریافت برگ اعزام ، برابر برگه مربوط نسبت به اعزام اقدام نمایند .
تاکید می گردد هر یک از معلمان وظیفه ای که در تاریخ های یادشده موفق به دریافت برگ اعزام خود نشوند مراتب را به صورت فوری از طریق تماس با شماره تلفن ۰۴۱۳۵۵۴۸۰۶۷ به کارشناسی استخدام اعلام نمایند .

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام سرباز معلم اینجا کلیک نمایید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار