زمان برگزاری انتخابات هیئت فوتبال اردبیل مشخص نیست

به گزارش خبرنگار مهر، ایوب بهتاج عصر سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران ورزشی نویس اردبیل اضافه کرد: برخلاف شائبه و شایعه پراکنی برخی، مشکل اداره ورزش و جوانان در هیئت فوتبال با شخص نیست بلکه رعایت اساسنامه ابلاغی است.

وی با بیان اینکه فدراسیون فوتبال برای برگزاری انتخابات مغایر با اساسنامه ابلاغی خود عمل می کند، یادآور شد: مشکل برگزاری انتخابات استانی نیست بلکه فدراسیون رویکرد متفاوتی به برگزاری انتخابات در استان ها دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه باید چند ماه پیش انتخابات هیئت فوتبال برگزار می شد، ادامه داد: فدراسیون فوتبال برخلاف اساسنامه ای که صادر کرده عمل می کند و خلاف آن را می خواهد تحمیل کند.

وی با بیان اینکه تغییر رئیس فدراسیون موجب شده این اختلافات کاهش یابد، متذکر شد: وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال در حال رایزنی و پیگیری و مرتفع کردن این مشکل هستند و احتمالا تا اواخر تیرماه برگزاری انتخابات تعین تکلیف خواهد شد.

بهتاج با تاکید بر اینکه این مباحث باعث شده برخی از آب گل آلود ماهی بگیرند و سقوط تیم شهرداری اردبیل از لیگ یک را به لیگ دسته دوم به این موارد پیوند بزنند، تصریح کرد: نسبت سقوط تیم شهرداری به اختلاف ایجاد شده بین ورزش و جوانان و هیئت فوتبال بهانه ای بیش نیست.

وی با طرح این پرسش ک اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال چه کاری می توانستند بکنند که به دلیل اختلاف در برگزاری انتخابات نکردند، عنوان کرد: هیچ کوتاهی در مورد تیم شهرداری اردبیل صورت نگرفته و ورزش و جوانان بیشترین همکاری را با این تیم داشته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با اشاره به واگذاری زمین استادیوم علی دایی به تیم های پایه و بزرگسالان شهرداری به صورت رایگان بیان داشت: زمین چمن استادیوم تختی را هم که برای برگزاری رقابت های این تیم در نظر گرفته بودیم به دلیل نداشتن زمین تمرین شهرداری در اختیار قرار دادیم تا تمرینات این تیم نیز در این محل برگزار شود.

معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان استان اردبیل نیز در این نشست با اشاره به بحث انتخاباتی هیئت فوتبال تاکید کرد که قبل از هر اقدامی باید برای این هیئت سرپرست تعین شود.

محمدرضا برادران یادآور شد: پس از اتمام مهلت ریاست هیئت فوتبال فدراسیون فوتبال باید براساس اساسنامه برای این هیئت سرپرست تعین می کرد که برخلاف اساسنامه فدراسیون حکم ریاست برای هیئت صادر کرده که این خلاف است.

وی با بیان اینکه با این اقدام فدراسیون انتخابات این هیئت بی معنی شده است، افزود: اگر فدراسیون می تواند برای هر فردی حکم ریاست صادر کند پس برگزاری انتخابات برای هیئت ها چه معنایی دارد، ما این اعتراض را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده ایم و منتظر نتیجه هستیم.

معاون ورزشی اداره ورزش و جوانان استان با تاکید بر اینکه باید قبل از برگزاری انتخابات برای هیئت فوتبال سرپرست تعین شود، عنوان کرد: پس از انتخاب سرپرست این اداره می تواند تا سه ماه آینده انتخابات را به صورت قانونی برگزار کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار