توزیع ۶۸۰سبد کالا/ جمع‌آوری زکات فطره در پایگاه های کمیته امداد

سید کریم پورمیرزا در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اسکو همزمان با عید سعید فطر آماده جمع‌آوری زکات فطریه، مردم  دیندار و نیکوکار در مکان های برگزاری نماز عید سعید فطر و پایگاه های جمع آوری مشارکتهای مردمی  درسطح شهرستان اسکو خواهد بود.

وی تصریح کرد: بر اساس فتوای مراجع تقلید اولویت هزینه زکات فطریه برای نیازمندان جامعه است که در همین راستا کمیته امداد با اذن امام راحل عظیم الشان و مقام معظم رهبری و مراجع تقلید نسبت به جمع آوری وجوهات فطریه مردم معتقد شهرستان اسکو و رساندن آن به دست نیازمندان اعلام آمادگی می کند.

مدیرکمیته امداد اسکو خاطرنشان کرد: هرساله طرح اطعام و اکرام ایتام  درشهرستان اسکو برگزار می شود که امسال نیزدر ماه مبارک رمضان تاکنون تعداد ۳۱۰نفر این نهاد مقدس اطعام شده اند.

پورمیرزا درپایان از توزیع۶۸۰ سبدکالا به مددجویان شهرهای اسکو، ایلخچی، سهند خبرداد و افزود: سرکشی و بازدید از خانواده‌های نیازمند تحت حمایت به عنوان طرح مفتاح‌الجنه، با حضور خیران، حامیان و مسئولان شهرستان اسکو نیز درماه مبارک رمضان اجرا شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار