تصویر گوشی میزو پرو 7 فاش شد

در تصویر نام برند میزو در قاب پشتی گوشی نوشته شده است، اما هیچ نشانه دیگری، مدل میزو پرو ۷ بودن این دستگاه را تایید نمی کند.

وب سایت تکرا - زهرا جانعلیزاده: تصویری که از گوشی میزو پرو ۷ در فضای اینترنت منتشر شده، نمای پشتی آن را نشان می دهد. در تصویر مشاهده می کنید که نام برند میزو در قاب پشتی گوشی نوشته شده است، اما هیچ نشانه دیگری، مدل میزو پرو ۷ بودن این دستگاه را تایید نمی کند.

تصویر گوشی میزو پرو ۷ فاش شد

این اولین باری نیست که تصویر گوشی میزو پرو ۷ در فضای مجازی منتشر شده؛ اگر به خاطر داشته باشید، ماه گذشته عکسی که در پایین مشاهده می کنید  به بیرون درز کرد که گفته می شد نمای روبرویی این گوشی را به نمایش گذاشته است.

تصویر گوشی میزو پرو ۷ فاش شد

با توجه به اینکه این عکس ها از زوایای کاملا متفاوتی تصویر برداری شده اند، تشخص اینکه این دو عکس درواقع یک گوشی را نشان می دهند، کار مشکلی خواهد بود.

این اولین باری نیست که تصویر گوشی میزو پرو 7 در فضای مجازی منتشر شده؛ اگر به خاطر داشته باشید، ماه گذشته عکسی که در پایین مشاهده می کنید  به بیرون درز کرد که گفته می شد نمای روبرویی این گوشی را به نمایش گذاشته است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار