جمع خوانی کتاب اعترافات غلامان در کتابخانه رامشیر

کتاب اعترافات غلامان یکی از کتابهای معرفی شده توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور در جشنواره رضوی، جمع خوانی شد

خوزنیوز: رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رامشیر از جمع خوانی کتاب "اعترافات غلامان" خبر داد.

به گزارش خوزنیوز؛ حیدر حیدری گفت: در این نشست، کتاب اعترافات غلامان که یکی از کتابهای معرفی شده توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ششمین جشنواره رضوی است، توسط آقای محمد سلطانی فر کتابدار کتابخانه ی امام علی (ع) مشراگه در جمع علاقمندان به کتاب تشریح و جمع خوانی شد.

وی ادامه داد: کتاب اعترافات غلامان  به قلم حمیدرضا شاه آبادی به رشته ی تحریر درآمده و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان  نوبت پنجم این کتاب را در سال 1395 به چاپ رسانده .این کتاب ویژه ی گروه سنی نوجوان می باشد اما بدلیل  تازه گی مطالب می تواند برای افراد بزرگسال نیز جالب توجه باشد.

حیدری گفت: داستان  این کتاب به شرح حال غلامانی اشاره دارد که از زمان حرکت امام رضا (ع) به دستور مأمون عباسی از مدینه تا لحظه ی شهادت ایشان همراه و شاهد اتفاقات بوقوع آمده بودند ودر اکثر قسمتهای کتاب به تعریف و تمجید از امام بزرگوار می پردازند و از جذابه ای که آن  امام داشت سخن می رانند .هر چند که این  همراهی و حضور در محضر امام  تاثیر زیادی نداشته و درنهایت بدستور مامون کمر به قتل امام بزگوار می بندند. 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار