یک طرفه شدن کرج به مرزن‌آباد از ساعت ۱۸

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راه راهور ناجا از یک طرفه شدن کرج به سمت مرزن آباد در ساعت ۱۸ امروز خبرداد.

یک طرفه شدن کرج به مرزن‌آباد از ساعت ۱۸

به گزارش اخبار خودرو به نقل از فارس ،سرهنگ نادر رحمانی در خصوص آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور گفت: در حال حاضر باند شمالی آزادراه تهران-کرج محدوده شهرک خاتم تا پل فردیس و همچنین باند شمالی آزادراه کرج-قزوین محدوده پایانه کلانتری تا مهرویلا دارای بار ترافیک نیمه سنگین است.

وی با بیان اینکه ساعت ۲ بعد از ظهر امروز از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه شده، گفت: ساعت ۱۸ امروز نیز از کرج به سمت مرزن‌آباد یکطرفه می‌شود.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راه راهور ناجا با بیان اینکه هم‌اکنون از جنوب به شمال محور هراز محدوده‌های تونل تکاور، کلاو، لاسم، گزنک و پلور دارای بار ترافیک نیمه سنگین است، گفت: در محور قزوین-رشت محدوده منجیل و رودبار ، محور فیروزکوه محدوده زیرآب تا جوارم و محور کرج-چالوس شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

سرهنگ رحمانی تصریح کرد: با توجه به اینکه سفرهای عید سعید فطر از بعد از اذان ظهر امروز آغاز شده و تا پس از نماز عید فطر ادامه خواهد داشت، گفت: بهتر است مردم توزیع زمانی مناسبی داشته باشند تا ترافیک کمتری را در محورهای مواصلاتی شاهد باشیم.

یک طرفه شدن کرج به مرزن‌آباد از ساعت ۱۸

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار