X بستن تبلیغات
5. Fixed

مردم فطریه را در صندوق بهزیستی، کمیته امداد و موسسات خیریه دارای مجوز بیندازند

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل روابط عمومی استانداری تهران، سیاوش شهریور ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر با اشاره به تشکیل کارگروه جمع آوری زکات فطره اظهار کرد: به منظور مدیریت و نظام‌مندی جمع آوری زکات فطره برای کمک به اقشار ضعیف و مستضعف جامعه، مراجع صدور مجوز، درخواست‌های موسسات خیریه دارای حسن شهرت را برای جمع آوری زکات دریافت کرده و در کارگروه مشخص شده است.

وی افزود: براساس تصمیمات "کارگروه جمع آوری زکات" هریک از موسسات خیریه دارای مجوز و شفافیت مالی می‌توانند حداکثر تا 15 پایگاه جمع آوری زکات فطره در محدوده جغرافیایی که مجوز فعالیت آنها صادر شده، دایر کنند.

به گفته مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری تهران هر یک از موسسات خیریه دارای مجوز می‌توانند سه صندوق ویژه عام، سادات و کفاره را در هر یک از مناطقی که آدرس آن را به دبیرخانه کارگروه ارسال کردند مستقر کنند.

شهریور با اشاره به برخورد نیروی انتظامی با کلاهبرداران و افراد سودجو در جانمایی صندوق‌های موسسات خیریه فاقد مجوز گفت: مردم استان تهران فطریه خود را فقط در صندوق‌های سازمان بهزیستی، کمیته امداد و موسسات خیریه دارای مجوز بیندازند.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار