خبرنگاران و رسانه‌های حوزه ورزش استان اردبیل تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار مهر، در این مراسم که بعد از ظهر سه شنبه در ورزشگاه رضازاده اردبیل صورت گرفت، بیش از ۱۵ نفر از فعالان رسانه ای حوزه ورزش استان اردبیل تجلیل شدند.

خبرنگاران خبرگزاری های مهر، ایرنا، فارس، تسنیم، صدا و سیما، سایت های خبری استانی، نشریات محلی ورزشی و برخی فعالان ورزش از جمله تجلیل شدگان در این مراسم بودند.

تجلیل از خبرنگاران ورزشی نویس استان اردبیل به مناسبت روز جهانی خبرنگار ورزشی و برای اولین در اردبیل صورت می گرفت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در این مراسم ضمن پاسداشت زحمات خبرنگاران در راستای توسعه ورزش بویژه ورزش همگانی تاکید کرد که بدون شک رسانه ها مهمترین عامل در رشد و تعالی ورزش بوده و بدون آن ورزش معنای واقعی خود را از دست خواهد داد.

ایوب بهتاج به اشاره به رسالت بزرگ خبرنگاران در این دستیابی به اهداف تعالی ورزشی در کشور و این استان تاکید کرد: ورزش نیازمند افرادی است که ضمن بیان نقاط ضعف، برای ورزش انگیزه و عامل رشد باشند.

وی در عین حال نگاه تخصصی از سوی رسانه ها و ورزشی نویسان در این حوزه را خواستار شد و ادامه داد: خبرنگاران و رسانه ها باید به حوزه ورزش به صورت تخصصی نگاه کنند، البته در این زمینه نیاز است که برخی نواقص رفع شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار