تعاونی ها از تسهیلات یک میلیارد تومانی بهره مند خواهند شد

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله معتمدی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت اشتغال و کمک به کارگاه ها و تعاونی های شهرستان چادگان اظهار داشت: از منبع معاونت توسعه مناطق محروم ریاست جمهوری تسهیلات ۱۰ میلیارد ریالی به تعاونی ها و کارگاه های نیمه تمام ارائه می شود.

وی در ادامه گفت: این تسهیلات با بهره چهار وهفت درصد در اختیار تعاونی های متقاضی احداث کارگاه یا کارخانه و همچنین کارگاه های نیمه تمام قرار خواهد گرفت.

فرماندار چادگان در این نشست با اشاره به اینکه امسال تعهد اشتغالزایی پایدار در شهرستان چادگان یک هزار و ۵۰۰ نفر است، افزود: به تعاونی های روستایی که حداقل هفت نفر عضو داشته باشند و از تسهیلات اشتغالزایی استفاده کنند زمین برای احداث کارگاه هم اختصاص خواهد یافت.

علی اکبر میرزایی، رئیس اداره کار و تعاون شهرستان چادگان هم در این جلسه گفت: دولت برای طرح های نیمه تمامی که بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند تسهیلات لازم را اختصاص داده اما تاکنون در شهرستان چادگان فقط چهار طرح نیمه تمام از سوی صاحبان کارگاه ها تقاضای تسهیلات کرده اند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار