کلیساهای آمریکایی که از فلسطین حمایت می کنند

به گزارش سرویس دینی جام نیـوز، دو کلیسا در آمریکا ضمن اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین، به جنبش جهانی تحریم اسرائیل پیوستند.

سایت خبری "PNN" فلسطین در این‌باره نوشت، انجمن «کلیسای مشایخی پروتستان»(Presbyterian) و «جمعیت عمومی یکتاپرستان جهان‌گرا»(Unitarian Universalists) در آمریکا به ندای جنبش جهانی تحریم اسرائیل (BDS) پاسخ داده و به جمع حامیان بینالمللی فلسطین پیوستند.

 ۵۱ درصد از اعضای «جمعیت عمومی یکتاپرستان جهان‌گرای آمریکا» به قطع همکاری و لغو سرمایه‌گذاری در شرکت‌های حامی آپارتاید اسرائیل رأی دادند.

مجمع عمومی کلیساها نیز با تأیید تحریم سه شرکت حامی اسرائیل به نام‌های HP، Caterpillar، Motorola Solutions اعلام کرد از سرمایه‌گذاری و همکاری با هر گروه و فعالیتی که از اعمال خشونت علیه مردم فلسطین حمایت می‌کند، خودداری خواهد کرد.

«کمیته ملی فلسطین برای تحریم اسرائیل» ضمن تقدیر از این اقدام انسان‌دوستانه از گسترش این حرکت در بین کلیساهای آمریکا طی چند سال گذشته ابراز رضایت کرد.

جبهه جهانی مستضعفین/222

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار