X بستن تبلیغات
5. Fixed

دانلود موسیقی متن بازی SOMA

بازی تاک هم اکنون آهنگ های بازی زیبا و تاثیر گذار SOMA را برای دانلود در اختیار تمامی همراهان خود قرار داده است, امیدواریم از شنیدن آن ها لذت ببرید.

موسیقی در بازی های مختلف در کنار دیگر امکانات و قابلیت هایی که یک بازی دارد, به عنوان یک ویژگی مهم شمرده می شود.

موسیقی در SOMA هم مانند دیگر بازی های ترسناکی است که تاکنون دیده اید.به خوبی حس ترس را به بازیکن القا می کند و در زمان های بحرانی می تواند باعث بالا رفتن آدرنالین در بدن هم بشود.مثلا زمانی که دشمنی در محیط وجود داشته باشد موسیقی به سرعت تغییر کرده و تمی مرموز به خود می گیرد, همین امر باعث می شود شما متوجه شوید باید در گوشه ای پنهان شده یا فرار کنید.البته می توانید در این زمان دقت خود به محیط اطراف را بیشتر کرده تا در صورت وجود خطر بتوانید از آن فرار کنید.

در کنار آن زمانی که دشمنی به دنبالتان باشد موسیقی آنقدر زیبا نواخته می شود که به خوبی باعث ترس درون شما خواهد شد.این ترس شما را وادار می کند با سرعت بیشتری بدوید و در عین حال هیجان بیشتری به بازی اضافه می کند.

این موسیقی در SOMA متناسب با شرایط و بخش های مختلف بازی در آن شنیده می شود و احساسی با نام ترس و دلهره را به خوبی در وجود بازیکنان می اندازد که این امر در بازی های سک ترسناک خیلی مهم است.

خوشبختانه سازندگان این بازی توانسته اند بخش موسیقی آن را بسیار غنی برنامه ریزی کرده و در انتها SOMA را به عنوان یک بازی بدون نقص و عالی به کاربران ارائه دهند.

حال ممکن است دوست داشته باشید جدا از بازی هر یک از آهنگ های مختلف SOMA را جداگانه گوش دهید, خب برای این کار تنها لازم است موسیقی متن این بازی را از بازی تاک دانلود کنید.

تنها با یک کلیک قادر به دانلود تمامی آهنگ های این بازی می باشید.

نام فایل : موسیقی متن بازی SOMA ژانر : موسیقی بازی آهنگساز : Mikko Tarmia حجم : ۹۳ MB کیفیت : ۳۲۰ Kb/s فرمت : MP3

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

 برای دیدن خنده دار ترین مطالب بازی ، خلاصه خبرها، مقایسه ی تصویری و کلی مطالب خوب و جذاب دیگه به کانال تلگرام بازی تاک سربزنید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار