خبر ره‎پیک از بررسی زمان انتخابات ریاست جمهوری ۹۶

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان از بررسی کارشناسی زمان دقیق برگزاری دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ خبر داد.

خبرگزاری مهر: سیامک ره پیک با اشاره به نامه وزارت کشور به شورای نگهبان در خصوص تغییر زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۹۶، گفت: وزارت کشور برای برگزاری این انتخابات  دو تاریخ ۲۹ اردیبهشت و ۵ خرداد ۹۶ را پیشنهاد کرده است؛ موضوعی که بررسی کارشناسی شده و گزارش آن آماده است .

وی افزود: بناست این پیشنهاد در نخستین جلسه شورای نگهبان در دستور کار و بررسی قرار بگیرد و هر چه به تصویب برسد ابلاغ می شود اگر شورا نظر دیگری هم داشته باشد اعلام می کند.

عضو حقوقدان شورای نگهبان پیشنهاد دستگاه اجرایی در خصوص زمان برگزاری انتخابات را جزو مقدمات انتخابات و روشی متعارف دانست و گفت : جوانب مختلف موضوع از باب اینکه از نظر نظارتی مشکلی ایجاد نشود بررسی می شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار