ترافیک در جاده های زنجان سنگین است

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از مهر، سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی به وضعیت ترافیکی در جاده‌های استان زنجان اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ترافیک سنگین در تمامی محورهای مواصلاتی استان زنجان حاکم است.

وی بابیان اینکه با توجه به ترافیک سنگین در جاده‌های استان زنجان تردد به‌آرامی صورت می‌گیرد، اظهار کرد: تردد در محورهای زنجان به تبریز، زنجان به قزوین و زنجان به بیجار بسیار سنگین است.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان از مسافران خواست با توجه به شلوغی محورهای مواصلاتی با دقت رانندگی کرده و از سرعت غیرمجاز خودداری کنند.

شیرمحمدی تأکید کرد: با توجه به اینکه به مناسبت عید سعید فطر سه روز تعطیل است، تردد در جاده‌ها بسیار سنگین می‌شود، در این میان رانندگان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی سفری امن و راحت را برای خود و دیگران رقم بزنند.

وی از افزایش سه‌درصدی ترددها طی امروز در جاده‌های استان زنجان خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه‌های زنجان-قزوین و زنجان-تبریز وجود دارد.

رئیس پلیس‌راه استان زنجان تصریح کرد: از امروز که سفرهای تابستانی شروع‌شده تاکنون مشکلی پیش نیامده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار