X بستن تبلیغات
5. Fixed

محدودیت های ترافیکی عید فطر در اهواز

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، سرهنگ قاسم قدرتی اظهار کرد: به منظور ایجاد ترافیک مطلوب و رفاه حال نمازگزاران عید سعید فطر، محدودیت ترافیکی از ساعت 22 امشب الی پایان نماز عید فطر فردا از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی کلانشهر اهواز برقرار می شود.

وی افزود: از تقاطع چهارراه آبادان بلوار آیت الله بهبهانی به سمت سه راهی سلمان فارسی (مسیر شمال به جنوب)، از میدان جمهوری تا تقاطع پاداد - سلمان فارسی - تقاطع چهارراه آبادان مسیر (جنوب به شمال) و فرعی های خیابان کمپانی (پیروزی) به سمت بلوار آیت الله بهبهانی از میدان جمهوری تا چهارراه آبادان از جمله مسیرهای ممنوع برای تردد وسایل نقلیه است.

سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان تصریح کرد: فرعی های خیابان حق بین به سمت بلوار آیت الله بهبهانی از چهارراه آبادان تا میدان جمهوری، خیابان سلمان فارسی شرقی به سمت مصلا مسدود شده و تقاطع ادهم - ابوذر به سمت تقاطع پاداد و اطراف بهشت آباد از ساعت هشت صبح الی 13 ظهر محدودیت تردد خواهیم داشت.

قدرتی در ارتباط با مسیرهای جایگزین گفت: خیابان کمپانی (پیروزی) مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال، خیابان شریعتی (سی متری) مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال و خیابان حق بین مسیر شمال به جنوب و جنوب به شمال مسیرهای جایگزین تعیین شده است.

وی یادآور شد: از کلیه شهروندان تقاضا داریم تا در روز عید سعید فطر از آوردن خودروهای شخصی و موتور سیکلت در مسیرهای دارای محدودیت های اعلامی خودداری و برای تردد آسوده از خودروهای عمومی استفاده کنند. همچنین مثل همیشه با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار