محور چالوس یکطرفه شد

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از مهر، سرهنگ رضا اکبری با اعلام محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی استان، و با اشاره به ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس، اظهار کرد: تردد انواع خودروها از ساعت 14 امروز (سه شنبه) تا ساعت 6 صبح چهارشنبه شانزدهم تیرماه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع است.

وی در ادامه گفت: با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محل تردد انواع خودروها از ساعت 18 امروز (سه شنبه) تا ساعت 6 صبح روز چهارشنبه از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه می شود.

سرهنگ اکبری اضافه کرد: از ساعت 12 روز چهار شنبه شانزدهم تیرماه تا ساعت 2 بامداد روز پنج شنبه هفدهم تیرماه تردد وسایل نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه مستقر در محور تردد انواع خودرو از ساعت 16 روز  چهارشنبه شانزدهم تیرماه تا ساعت 2 بامداد پنج شنبه هفدهم تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یکطرفه می شود.

فرمانده پلیس راه استان البرز ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه هجدهم تیرماه تا ساعت 5 بامداد روز شنبه نوزدهم تیرماه از کرج  به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه تردد انواع خودروها از ساعت 16 روز  جمعه هجدهم تیرماه تا ساعت 5 بامداد روز شنبه نوزدهم از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

سرهنگ اکبری گفت: تردد کامیون ها و کامیونت های محلی دارای مجوز تردد در محور چالوس از ساعت 12 امروز (سه شنبه) تا ساعت 8 بامداد روز شنبه نوزدهم تیرماه ممنوع است.

فرمانده پلیس راه استان البرز در پایان از همه رانندگانی که قصد عبور از محورهای موصلانی استان به ویژه محور کرج - چالوس را دارند خواست با حفظ آرامش و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز هر گونه حادثه جلوگیری کرده و سفری خوش را برای خود و خانواده رقم بزنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار