نیمار: هیچ کار خلافی نکرده ام!

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره برزیلی بارسا بار دیگر تأکید کرد هیچ کار خطایی مرتکب نشده که او را مجرم بدانیم اما در عین حال هیچ اهمیتی به این مسائل نمی دهد و فقط بر روی فوتبال و موفقیت متمرکز می شود.

نیمار ستاره برزیلی بارسا گفت رفتارهایی که نسبت به او در مورد برخی از پرونده های قانونی انجام می شود، به هیچ وجه باعث نمی شود که او انگیزه خود در زمین را از دست داده یا خللی در عملکرد وی در زمین ایجاد شود. انتقال نیمار در سال 2013 از سانتوس به نیوکمپ حواشی بسیار زیادی را هم در برزیل و هم در اسپانیا به دنبال داشت. پس از یک سری بازجوئی هایی که دادگاه سائوپولو در مورد پولشویی های صورت گرفته در این انتقال انجام داد، بسیاری از رسانه های خبری اعلام کردند که مبلغ این انتقال به میزان 45 میلیون یورو کمتر از حد واقعی آن اعلام شده تا بدینوسیله از پرداخت مالیات واقعی آن سرباز بزنند.

به دنبال مطرح شدن این پرونده، باشگاه بارسلونا اعلام کرد که حاضر است جریمه 5/5 میلیون یورویی را بابت مختومه شدن این پرونده پرداخت کند، اما این پرونده هنوز در دادگاه سائوپولو باز و قابل پیگرد قانونی است.

نیمار در مورد این پرونده می گوید متأسفانه برخی افراد سعی می کنند تا به گونه ای به این مسائل حاشیه ای بپردازند که موضوع بسیار زشت تر از آنچه که هست نمود پیدا کند. من مطمئن هستم که هیچ اتفاق خاصی در این زمینه نیفتاده و نخواهد افتاد. پدرم سخت به دنبال برطرف کردن مشکلات و مسائل مربوط به این پرونده است. همه چیز به زودی حل خواهد شد و آرامش به تیم بازخواهد گشت.

 

2081

 

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار