تأکید حجت الاسلام و المسلمین شهیدی بر انضباط مالی و اداری در بنیاد

تأکید حجت الاسلام و المسلمین شهیدی بر انضباط مالی و اداری در بنیاد نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به نقش رسانه ها در شفاف سازی برخی مشکلات نظام اداری کشور، تصریح کرد: پرداخت حقوق و مزایا در مجموعه مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران بر اساس قوانین و مقررات بوده و پرداخت نامتعارفی صورت نگرفته است.

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به نقش رسانه ها در شفاف سازی برخی مشکلات نظام اداری کشور، تصریح کرد: پرداخت حقوق و مزایا در مجموعه مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران بر اساس قوانین و مقررات بوده و پرداخت نامتعارفی صورت نگرفته است.
به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی دولت  به نقل از «ایثار»، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی در نشست شورای معاونین و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران با تبریک فرارسیدن عید سعید فطر، به موضوع پرداخت های نامتعارف به معدودی از مدیران کشور اشاره کرد و گفت: توجه افکار عمومی و رسانه ها به این پرداخت ها قابل تمجید است؛ هرچند مطرح شدن این موضوع نباید لطمه ای به فعالیت عموم مدیران صادق و پر تلاش کشور که با جدیت و قناعت به ایفای مسئولیت می پردازند، وارد کند.
معاون رییس جمهوری با اشاره به بررسی های صورت گرفته در بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: خوشبختانه پرداخت حقوق و مزایای مجموعه مدیران در بنیاد شهید و امور ایثارگران بر اساس قوانین و مقررات بوده و پرداخت نامتعارف و خارج از سقفی صورت نگرفته است و با توجه به اینکه بنیاد افضل نهادها است، لازم است از این پس نیز دقت لازم در این زمینه به عمل آید.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه افزود: همه مدیران و کارکنان بنیاد که به هر نحوی از بیت المال استفاده می کنند نسبت به اعمال دقت و نظارت در واحدهای خود مسئول هستند و باید ضمن به اجرا گذاشتن اقدامات لازم، بر اساس قوانین و مقررات نسبت به اتخاذ تصمیمات شفاف اقدام کنند.
حجت الاسلام و المسلمین شهیدی با اشاره به مقررات بازنشستگی و همچنین شرایط بیکاری جوانان تحصیل کرده، تصریح کرد: با توجه به ضرورت ایجاد اشتغال برای جامعه ایثارگری و ابلاغ قانون ممنوعیت به کار گیری بازنشستگان باید از استفاده از این نیروها در همه سطوح بنیاد و سازمان های وابسته خودداری شود.
نماینده ولی فقیه در بنیاد در مورد اعضای هیئت مدیره موسسات و شرکت های تابعه بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز گفت: عضویت در هیئت مدیره بیش از یک موسسه یا شرکت بر خلاف مقررات بوده و موجب کاهش بهره وری می شود؛ لازم است این موضوع در همه سطوح بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان های تابعه آن نیز به طور دقیق رعایت شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار