پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان بوشهر راه‌اندازی شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید زرین‌فر در نخستین جلسه پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان بوشهر با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل ظرفیت‌های استان بوشهر در حوزه اقتصاد و سرمایه‌گذاری مهم دانست و اظهار داشت: این استان در حوزه سرمایه‌گذاری دارای ظرفیت‌های مهم و باالقوه‌ای است که برای معرفی این ظرفیت‌ها باید تلاش بیشتری انجام شود.

وی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری استان بوشهر تدوین شده است گفت: حوزه‌های گردشگری، آبزی‌پروری، پرورش ماهی در قفس، صنایع تبدیلی، توسعه صنعت و واحدهای تولیدی از جمله ظرفیت‌های استان بوشهر در حوزه سرمایه‌گذاری است.

معاون استاندار بوشهر از راه‌اندازی پنجره واحد سرمایه‌گذاری در استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد:  راه‌اندازی  پنجره واحد سرمایه‌گذاری برای رفع موانع تولید و کمک به بخش سرمایه‌گذاری در استان بوشهر است. 

زرین‌فر بر ضرورت تحقق بخشیدن و ورود عملی به حوزه سرمایه گذاری برای رفع موانع این بخش تاکید کرد و گفت: پنجره واحد سرمایه‌گذاری استان بوشهر در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی برای رفع موانع سرمایه‌گذاری راه‌اندازی شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار