Xبستن تبلیغات

۲۰۰ پایگاه جمع‌آوری زکات فطریه در اردبیل دایر شد

بهروز زلالی در گفتگو با خبرنگار مهر با تأکید به اینکه کمیته امداد دبیرخانه جمع‌آوری زکات فطریه است، اضافه کرد: پایگاه‌ها در مصلای شهرستان‌ها، مراکز نیکوکاری مساجد و محل برگزاری نماز عید فطر دایر شده است.

وی به توزیع ۱۵۰ هزار پاکت جمع‌آوری فطریه نیز اشاره کرد و افزود:در جمع‌آوری زکات فطریه سامانه #۱*۸۸۷۷* فعال شده و شهروندان می‌توانند از طریق گوشی تلفن همراه نسبت به پرداخت زکات اقدام کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود: علاوه بر این شماره‌حساب ۰۱۰۴۹۸۹۷۷۷۰۰۲ نزد بانک مالی ویژه استان اردبیل برای پرداخت زکات تدارک دیده شده است.

زلالی در خصوص نحوه هزینه کرد زکات فطریه ادامه داد: هزینه کرد مبالغ جمع‌آوری شده در همان مسجد و محله انجام می‌شود و زکات به خانواده‌های نیازمندی که در همان محل شناسایی شده‌اند تعلق می‌گیرد.

وی با اشاره به فعالیت ۲۹ مرکز نیکوکاری در استان اضافه کرد: سال گذشته هشت میلیارد ریال زکات در استان جمع‌آوری شد و امسال امیدواری مبالغ بیشترین جمع‌آوری شده و بخشی از نیاز نیازمندان به واسطه آن تامین شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار