۲۰۰ پایگاه جمع‌آوری زکات فطریه در اردبیل دایر شد

بهروز زلالی در گفتگو با خبرنگار مهر با تأکید به اینکه کمیته امداد دبیرخانه جمع‌آوری زکات فطریه است، اضافه کرد: پایگاه‌ها در مصلای شهرستان‌ها، مراکز نیکوکاری مساجد و محل برگزاری نماز عید فطر دایر شده است.

وی به توزیع ۱۵۰ هزار پاکت جمع‌آوری فطریه نیز اشاره کرد و افزود:در جمع‌آوری زکات فطریه سامانه #۱*۸۸۷۷* فعال شده و شهروندان می‌توانند از طریق گوشی تلفن همراه نسبت به پرداخت زکات اقدام کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود: علاوه بر این شماره‌حساب ۰۱۰۴۹۸۹۷۷۷۰۰۲ نزد بانک مالی ویژه استان اردبیل برای پرداخت زکات تدارک دیده شده است.

زلالی در خصوص نحوه هزینه کرد زکات فطریه ادامه داد: هزینه کرد مبالغ جمع‌آوری شده در همان مسجد و محله انجام می‌شود و زکات به خانواده‌های نیازمندی که در همان محل شناسایی شده‌اند تعلق می‌گیرد.

وی با اشاره به فعالیت ۲۹ مرکز نیکوکاری در استان اضافه کرد: سال گذشته هشت میلیارد ریال زکات در استان جمع‌آوری شد و امسال امیدواری مبالغ بیشترین جمع‌آوری شده و بخشی از نیاز نیازمندان به واسطه آن تامین شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار