پنج هزار متر تور ماهیگیری از زاینده رود جمع آوری شد

مجتبی حاجتی در گفت و گو با خبرنگار مهر از جمع آوری پنج هزار متر تور ماهیگیری در زاینده رود خبر داد و اظهار داشت: رودخانه زاینده رود زیستگاه آبزیان مختلفی است که حفاظت از این منطقه با وجود محدودیت خدمات و نیروی انسانی در دستور کار ما به طور جدی قرار دارد.

وی در ادامه افزود: از ماهی ‌های رودخانه زاینده رود می ‌توان به خانواده کپور ماهیان دندان ‌دار و قزل ‌آلای رنگین‌ کمان، آمور و زرده پر اشاره کرد همچنین حشرات آبزی، مارهای آبی و لاک ‌پشت نیز از دیگر جانداران زاینده رود است که در شکار های غیر مجاز از بین می روند و با صیدهای غیر مجاز که امسال تعداد این شکارها بسیار هم افزایش یافته است خطر انقراض گونه هایی از جانداران رودخانه زاینده رود بسیار محتمل است.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست چادگان اضافه کرد: امسال اداره حفاظت از محیط زیست چادگان فقط با دو نفر محیط بان توانسته بیش از ۱۸ هزار متر تور ماهیگیری از زاینده رود را جمع آوری کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار