دبیرکل حزب مردمی اصلاحات: روحانی با برادرش برخورد کند

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات با تاکید بر اینکه رئیس جمهور برای مبارزه با فساد از برادر و اعضای کابینه خود شروع کند، گفت: دولت با این حقوق‌های نجومی و فسادها به اصلاح‌طلبان ضربه زد.

خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام محمدزارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات ضمن تاکید بر لزوم پالایش درونی دولت برای مبارزه با فساد، اظهار داشت: باید مدیران فاسد سریعاً برکنار و به محاکم قضایی معرفی شوند چون به صرف استعفا یا بازنشسته کردن، دردی درمان نمی‌شود.

وی با تاکید بر اینکه باید تیم ضدفسادی در دولت تشکیل شود که اعضایش فاسد نباشند، گفت: جالب است فردی را که خود پرونده سنگینی دارد، رئیس مبارزه با حقوق‌های نجومی کرده‌اند که این در تعارض کامل با هدف برخورد با فساد است.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات ضمن تاکید بر اینکه رئیس جمهور باید برای مبارزه با فساد از برادر خود شروع کند، گفت: آقای روحانی گفتند رئیس جمهور با کسی عهد اخوت نبسته است، اگر چنین است اول با فسادهای برادر خود که رئیس سازمان بازرسی نیز به طور علنی آن را اعلام کرد، برخورد جدی کند.

فومنی ضمن تاکید بر لزوم برکناری تعدادی از اعضای دولت برای مبارزه با فساد و شفاف سازی، تصریح کرد: رئیس جمهور باید چند نفر از وزرای دولت اعم از وزیر رفاه، معاون اول، برخی مشاورین، وزیر صنعت و تعدادی از معاونت‌ها را که فقط برای رانت‌خواری ایجاد شده‌اند، برکنار کند.

وی با تاکید بر اینکه ما اصلاح طلبان نگرانیم که آرای سه سال قبل رئیس جمهور در سال 96 تکرار نشود،تصریح کرد: دولت با این حقوق‌های نجومی و فسادها به اصلاح طلبان ضربه زده است و شاید در ظاهرنگویند ولی اکثر اصلاح طلبان در باطن به دنبال عبور از روحانی و چهره‌ای جدید برای جایگزینی او هستند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار