زمان سفر در پرترددترین مسیر ها

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، یاسر خالدی مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور در خصوص وضعیت راه های کشور گفت : درحال حاضر در آزاد راه تهران-کرج محدوده گرمدره تا پل فردیس در ادامه آزاد راه کرج-قزوین محدوده پل فردیس تا بهشت سکینه در محور چالوس مقاطع بیلقان، آجران، گچ سر، سه راهی دیزین، تونل کندوان در محور هراز در مقاطع سه راهی چلاو، سه راهی لاسن، آب اکت، محدوده تونل تکاور در محور فیروزکوه ، محدوده کار سالار در محور قزوین-رشت محدوده رودبار تا منجیل ترافیک سنگینی را شاهد هستیم.

زمان سفر در پرترددترین مسیر ها :

آزاد راه تهران-کرج با افزایش 163 درصدی زمان سفر 45 دقیقه

کرج-چالوس با افزایش 151 دقیقه ای 6 ساعت 10 دقیقه

محور تهران-آمل (هراز) با افزایش 8 درصدی 6 ساعت

محور تهران-ساری (فیروزکوه) با افزایش 48 درصدی 5 ساعت به ثبت رسیده اند

محدودیت های ترافیکی

محور مرزن آباد-کرج از ساعت 14 تردد انواع وسیله نقلیه ممنوع می باشد و از ساعت 18 تردد وسیله نقلیه از کرج به سمت مرزن آباد تا ساعت 6 صبح فردا به صورت یک طرف انجام می شود.

همچنین هموطنان می توانند برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی با شماره تماس 141 و سایت : WWW.141.IR و کانال تلگرامی @ RAH 141 مراجعه نمایند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار