کاهش گاز خروجی به مشعل در پالایشگاه‌های جدید پارس جنوبی

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر شعبانپور ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: گام‌های بسیار مهمی در راستای توسعه فازها و افزایش برداشت گاز در پارس جنوبی صورت گرفته است و به دستاوردهای بسیار خوبی طی چند سال اخیر دست یافته‌ایم.

وی اضافه کرد: در کنار توسعه فازهای پارس جنوبی و وارد مدار شدن فازهای جدید، به موضوعات زیست‌محیطی نیز توجه خاصی داریم و یکی از برنامه‌های مهم ما کاهش گاز خروجی به مشعل در پالایشگاه‌های جدید پارس جنوبی است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس، کاهش فلرینگ(مشعل‌سوزی) را یکی از مهمترین برنامه‌های زیست محیطی در منطقه دانست و خاطرنشان کرد: این موضوع از اولویت‌های ویژه این شرکت در زمینه راه‌اندازی طرح‌ها است.

وی بیان کرد: توسعه و تجهیز بخش‌های جانبی واحدهای زیست محیطی از اولویت‌های ما است و از پیمانکاران اجرایی خواسته‌ایم تا پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه دهند و شاهد ارتقای استاندارد در مسیر توسعه باشیم.

شعبان‌پور از توجه به الزامات ایمنی، بهداشت و محیط زیست در مراحل اجرا و راه اندازی طرح‌های پارس جنوبی خبر داد و افزود: ارتقای شاخص‌های ایمنی و بهبود استانداردهای مرتبط با حفظ و پایدارسازی محیط زیست را در دستور کار داریم.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار