نماز عید فطر در استان ایلام تحت پوشش ترافیکی پلیس راهور

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ  نورالله خادم ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر و قبولی طاعات و عبادات مردم مؤمن و روزه دار استان اعلام کرد: با توجه به حضور گسترده مردم در نماز پرفیض عید سعید فطر تمهیدات ترافیکی درشهرهای استان اعمال می شود.

وی گفت: برای هرچه با شکوهتر برگزار شدن نماز روز عید سعید فطر که در شهر ایلام در مصلی امام خمینی (ره)واقع در بلوار آزادی برگزار می شود، تسهیل در عبور و مرورتمهیدات خاص ترافیکی در برخی از معابر منتهی به مصلی اعمال خواهد شد.

سرهنگ خادم از مردم خوب و ولایت مدار استان درخواست کرد پلیس همانند گذشته همکاری داشته باشند و از توقف های دوبله و توقف هایی که منجر به سد معبر در اطراف خیابان ها و کوچه های مصلی می شود جداً خودداری نمایند.

طرح تابستانه پلیس راهور در ایلام آغاز شد

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از طرح تابستانه پلیس همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: طرح ترافیکی تابستان ۱۳۹۵ به منظور مدیریت هوشمند و ساماندهی نظام مند ترافیکی از مورخه ۱۵ تیر در استان ایلام همانند سایر استانهای کشور در معابر درون شهری وبرون شهری اجراء و تا چهارم مهرماه ادامه دارد.

وی گفت: اهداف این طرح کنترل حمل و نقل عمومی، تاکسی ها و اتوبوسها و...هماهنگی با دستگاه های امدادی و خدمات رسان و بررسی تصادفات احتمالی و برخورد با تخلفات حادثه ساز می باشد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام با اشاره به این مطلب که بهترین و موثرترین عامل اجرای طرح های ترافیکی، توسعه فرهنگ ترافیک و مشارکت آگاهانه شهروندان قانون مدار است، تصریح کرد:آنچه در اجرای این طرح باید مد نظر قرار گیرد افزایش حمل و نقل عمومی و ناوگان حمل بار و مسافر و توجه به مشکلات مردم در محدوده اجرای طرح است.

وی مزایای اجرای این طرح را صرفه جویی در وقت و کاهش ترافیک در محدوده شهری دانست و گفت: کمیته ویژه ای در این رابطه تشکیل شده است تا با به کارگیری تجهیزات الکترونیکی و فراهم آوردن زیر ساخت ها ، امکان اجرای طرح را برای پلیس راهنمایی و رانندگی فراهم کنند.

سرهنگ نورالله خادم در بخش دیگری از سخنان خود ، فرهنگ سازی در حوزه ترافیک و جلب مشارکت های همگانی با توجه به اهمیت سهم مردم در تامین امنیت ترافیکی را در کاهش حوادث و تصادفات رانندگی و آسیب های ناشی از آن بسیار موثر دانست و از خبرنگاران و اصحاب رسانه ها خواست در این خصوص همچون گذشته یار و یاور پلیس راهنمایی و رانندگی ایلام باشند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان در پایان گفت: آرزوی ما این است که هم استانی های عزیز ما سفر بدون تصادف و بدون کشته را سپری کنند و همه باید کمک کنیم تا این هدف محقق و در اجرای قانون و مقررات همه دستگاه ها باید کمک کنند تا به فرهنگ تبدیل شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار