شروع طرح تابستانه پلیس راه/ برخورد با تخلفات ترافیکی تشدید می شود

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محسن ناصری ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: همزمان با شروع فصل مسافرت و به مناسبت فرارسیدن تعطیلات عید سعید فطر برخورد با تخلفات ترافیکی در محور های مواصلاتی و جاده های استان ایلام تشدید می شود.

وی در ادامه گفت: در این راستا طرح تابستانه پلیس راه تدوین و طراحی شده و برای اجرا به یگان های پلیس راه در شهرستان ها ابلاغ شده است.

رئیس پلیس راه استان تصریح کرد: طرح تشدید اقدامات کنترلی در سطح جاده های استان توسط پلیس راه اجرا می شود که بیشترین تمرکز بر روی وسائل نقلیه عمومی مسافر بر و بار بر است.

وی گفت: چون وسائل نقلیه عمومی مسافر بر و باربر از حساسیت ویژه ای برخوردارند وسعی شده با برخورد با تخلفات این گونه وسائل نقلیه از حوادث شدید جلوگیری شود.

سرهنگ ناصری تصریح کرد: اکثر تخلفات روی داده در رابطه با کمربند ایمنی، تخلفات حادثه ساز مانند سرعت، سبقت، انحراف به چپ و استفاده از تلفن همراه ، صورت وضعیت و بارنامه بوده است .

رئیس پلیس راه استان با اشاره به شروع فصل مسافرت با توصیه به رانندگان اظهار داشت: شود قبل از هر سفر خودرو خود را از نظر فنی کنترل کنند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار